KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294130
nr 1329 4130
Annemarie Cseh, Signerad, stilleben. Olja på duk, 60x90 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:55:01
600 kr